New York Eğitim Ataşeliği

Tülin Kozikoğlu ile Atölye ve Söyleşi Etkinliği

Tülin Kozikoğlu ile Atölye ve Söyleşi Etkinliği

Tatilde tüm öğrencilerimizin yüreklerine dokunmaya devam ediyoruz.

Ünlü çocuk kitapları yazarı Tülin Kozikoğlu ile tanıştık ve harika vakit geçirdik! New York Cumhuriyet Okulu iş birliğiyle, New York Eğitim Ataşeliği Atatürk Kütüphanesi'nde gerçekleştirdiğimiz bu özel etkinlikte, çocuklarımızın hayal gücünü harekete geçiren eğlenceli ve yaratıcı bir atölye çalışması ile Tülin Kozikoğlu ile keyifli bir sohbet fırsatı yakaladık. 

Çocuklarımız, Tülin Kozikoğlu'nun rehberliğinde, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını keşfettiler. Etkinlik boyunca yapılan aktivitelerle çocuklarımızın yazma ve okuma sevgisini pekiştirdik. Ayrıca, Tülin Kozikoğlu'nun hikayelerini dinlerken, herkes büyük bir keyif aldı ve ilham dolu anlar yaşandı. 

Etkinliğe katılan öğrenciler, kendi getirdikleri veya etkinlik öncesinde edindikleri Tülin Kozikoğlu'nun kitaplarını imzalatma fırsatı buldular. Yazarımızın kitaplarını imzalarken yaşadıkları mutluluk görülmeye değerdi. 

Bu tür etkinlikler, çocuklarımızın edebiyata olan ilgilerini artırmak ve yaratıcılıklarını teşvik etmek için büyük bir fırsat sunuyor. 

Katılan tüm çocuklarımıza ve ailelerine teşekkür ederiz. 

 

09-07-202409-07-202409-07-202409-07-2024

Eposta adresimiz newyorkmebtr.org Yazışma adresi 344 E 46th St. 2nd Fl. New York, NY 10017 - 1 (212) 687 8395

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.